Vragen over Supernova?

Neem contact op met één van de partners

Klara – Liesbet Vereertbrugghen (liesbet.vereertbrugghen@vrt.be)
Klarafestival – Jonas Pauwels (jonas@klarafestival.be)
Musiq3 – Laurent Graulus (lg@rtbf.be)
Musiq3 festival – Benoit Debuyst (benoit.debuyst@festivalmusiq3.be)
Les Festival de Wallonie – Isabelle Bodson (isabelle.bodson@lesfestivalsdewallonie.be)
Kunstenpunt – Stef Coninx (stef@kunsten.be)
CC Ter Dilft – Joke Wegsteen (joke.wegsteen@terdilft.be)
CC Strombeek – Jo Sollie (jo.sollie@ccstrombeek.be)
CC Hasselt – Riet Jaeken (riet.jaeken@ccha.be)
CC Westrand – Steven De Mesmaeker (steven.demesmaeker@westrand.be)

Met Dank Aan

Met de steun van

Nagelmackers
Vlaanderen
Franse Gemeenschap
Supernova is een samenwerking tussen

Klara Musiq'3 Afbeeldingsresultaat voor destandaard logo LaLibre

Klarafestival, Klara, Musiq3 Festival, Musiq 3, Les Festivals de Wallonie, Gent Festival, Kunstenpunt, Festival Musical de Namur, Royal Juillet Musical de Saint-Hubert, Festival Musical du Hainaut, Festival Musical du Brabant Wallon, Palais des Beaux-Arts de Charleroi, CC Hasselt, CC Strombeek Grimbergen, CC Ter Dilft Bornem  & CC Westrand