Vragen over Supernova?

Neem contact op met één van de partners

Klara – Liesbet Vereertbrugghen (liesbet.vereertbrugghen@vrt.be)
Klarafestival – Jonas Pauwels (jonas@klarafestival.be)
Musiq3 – Laurent Graulus (lg@rtbf.be)
Musiq3 festival – Benoit Debuyst (benoit.debuyst@festivalmusiq3.be)
Les Festivals de Wallonie – Isabelle Bodson (isabelle.bodson@lesfestivalsdewallonie.be)
Kunstenpunt – Stef Coninx (stef@kunsten.be)
CC Ter Dilft – Joke Wegsteen (joke.wegsteen@terdilft.be)
CC Strombeek – Jo Sollie (jo.sollie@ccstrombeek.be)
CC Westrand – Steven De Mesmaeker (steven.demesmaeker@westrand.be)


Met de steun van

Vlaanderen
Franse Gemeenschap
Supernova is een samenwerking tussen

Klara Musiq'3 Afbeeldingsresultaat voor destandaard logo LaLibre

 

 

Partners: Klarafestival, Klara, Musiq’3, CC Strombeek Grimbergen, CC Ter Dilft Bornem, CC Westrand, Kunstenpunt, Les Festivals de Wallonie, Festival Musiq’3, Festival Musical de Namur, Royal Juillet Musical de Saint-Hubert, Festival Musical du Hainaut, Festival Musical du Brabant Wallon en Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Sterrenkijkers: CC De Ster Willebroek, CC Hasselt, Gent Festival, Klassiek Regio Noordrand, GC De Wildeman Herent, 30CC Leuven, Beeldenstorm Anderlecht